Home

Respond Adult Easy to happen latvija krievija teniss explode garage Badly

Ernests Gulbis piedzīvojis... - Latvijas Tenisa Savienība | Facebook

Liepājas spēlētāja un trenere pārstāv Latviju “Tennis Europe” sacensībās  Krievijā | liepajniekiem.lv
Liepājas spēlētāja un trenere pārstāv Latviju “Tennis Europe” sacensībās Krievijā | liepajniekiem.lv

Ar atgriešanos, Ernest! Sveiks, Kārli! - Sporto

Pēc 24 gadu pārtraukuma Latvijas tenisistes atgriežas pasaules grupā /  Raksts / LSM.lv
Pēc 24 gadu pārtraukuma Latvijas tenisistes atgriežas pasaules grupā / Raksts / LSM.lv

LSFP
LSFP

Teksta tiešraide: Latvija - Krievija 1:3 (spēle galā) – Hokejs –  Sportacentrs.com
Teksta tiešraide: Latvija - Krievija 1:3 (spēle galā) – Hokejs – Sportacentrs.com

Tiešraide: Latvija - Krievija 2:1 P (spēle galā) – Hokejs – Sportacentrs.com

Dziedātāja Natālija Tumševica-Ērgle triumfē pludmales tenisa turnīrā  Brazīlijā un tēmē uz dalību olimpiskajās spēlēs - Jauns.lv
Dziedātāja Natālija Tumševica-Ērgle triumfē pludmales tenisa turnīrā Brazīlijā un tēmē uz dalību olimpiskajās spēlēs - Jauns.lv

Latvijā norisinās nesankcionēts tenisa turnīrs – Teniss – Sportacentrs.com

Ostapenko zaudē Svitoļinai cīņā par Melburnas tenisa turnīra  ceturtdaļfinālu / Raksts
Ostapenko zaudē Svitoļinai cīņā par Melburnas tenisa turnīra ceturtdaļfinālu / Raksts

Latvijas Tenisa savienība noraida Bartones pārmetumus par atbalsta trūkumu  - Jauns.lv
Latvijas Tenisa savienība noraida Bartones pārmetumus par atbalsta trūkumu - Jauns.lv

Ostapenko uzvar pieredzējušo Makarovu,... - Latvijas Tenisa Savienība |  Facebook
Ostapenko uzvar pieredzējušo Makarovu,... - Latvijas Tenisa Savienība | Facebook

Baltic Open' varētu pārcelties atpakaļ uz Krieviju - DELFI

🇱🇻 Latvijas sieviešu tenisa izlase... - Sportland Latvija | Facebook

Latvijas tenisa savienība / Latvian Tennis Union

Ostapenko un Sevastova panāk Latvijai divu uzvaru pārsvaru tenisa mačā pret  Indiju / Raksts
Ostapenko un Sevastova panāk Latvijai divu uzvaru pārsvaru tenisa mačā pret Indiju / Raksts

ASV prese: "Latvija sagādāja amerikānietēm lielākas problēmas, nekā  gaidīts" – Teniss – Sportacentrs.com
ASV prese: "Latvija sagādāja amerikānietēm lielākas problēmas, nekā gaidīts" – Teniss – Sportacentrs.com

TEKSTA TIEŠRAIDE: PČ hokejā 2019. LATVIJA – KRIEVIJA | SKATIES

Ostapenko ar iespaidīgu uzvaru pārvar pirmo kārtu Ostravas tenisa turnīrā /  Raksts
Ostapenko ar iespaidīgu uzvaru pārvar pirmo kārtu Ostravas tenisa turnīrā / Raksts